Zveme vás na pravidelné cvičení s Renátou, které se koná v tělocvičně ZŠ Velká Polom.
Zveme vás na pravidelné cvičení s Verčou, které se koná každou středu od 19. března v 18 hodin v tělocvičně ZŠ Velká Polom. Přijďte si užít kruhové tréninky zaměřené na břicho, nohy a zadek. Rezervace možná na našem webu!